Skedar Queens Pattern
2021-02-05
871521
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MAT- KAFFESKEDAR, 11+3 st, silver, 1849-84, Queens Pattern / Engelsk snäck, längd 14,6-22,5 cm, vikt 535 g
PROVENIENS: Majoren och samlaren Carl Johansson, Härnösand
Smärre slitage, ägarmonogram