Klubbat för:
12 500 SEK
10 000 SEK
BROR OSCAR EUGEN BÖRJESSON, (1903-1999), Stilleben med kruk och lökar, monogramsignerad samt daterad 1969, olja på pannå, ca 28,5x23,5 cm
871513
2021-02-05