Fönsterlampor 1 par
2021-02-01
871471
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÖNSTERLAMPOR, 1 par, 1950/60-tal, metall samt blå glasmassa, höjd ca 30 cm
Ej funktionstestade, bruksslitage, repor