Einar Jolin Landskap med kronhjortar
2021-02-03
871427
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
EINAR JOLIN
1890-1976
Landskap med kronhjortar
Stämpelsignerad a tergo Einar Jolin. Blyerts på papper, ca 37 x 51 cm.
PROVENIENS
Familjen Jolin