Einar Jolin Självporträtt
2021-02-03
871425
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
EINAR JOLIN
1890-1976
Självporträtt, Paris 1914
Signerad och daterad Einar Jolin 1914. Blyerts på papper, 20 x 13 cm.
PROVENIENS
Familjen Jolin