Vicke lindstrand vas
2021-02-05
871415
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VICKE LINDSTRAND, vas, Kosta, underfångsdekor grönt och blått, signerad undertill, höjd ca 21cm
Bruksslitage