Flintlås gevär England tidigt 1800-tal
2021-02-03
871364
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 400 EUR |
GEVÄR, flintlås, Tower, England, tidigt 1800-tal, längd 129,5 cm.
Slitage, pricka i kolven, rost, renoverad och kompletterad