Peter Dahl litografi
2021-02-11
871125
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, 96/375, färglitografi, bildmått ca 62x52 cm
Ej examinerad ur ram