Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TAKARMATURER, 4 st, industridesign, skärm i aluminium, höjd ca 34 cm, diam ca 41 cm
senare sladd, ej funktionstestade, bucklor, repor
870974
2021-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här