Ingegerd Silow matta rölakan
2021-02-04
870926
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW (1916-2005): Matta, röllakan, monogramsignerad IS, ca 199x139 cm
Smärre slitage, kantskada