Nattduksbord rokokostil
2021-02-04
870922
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SÄNGBORD, rokokostil, 1900-tal, tre lådor, fanérat med mahogny, höjd ca 72, 40x31 cm
Smärre slitage