OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
2021-02-05
870921
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition, olja på pannå, signerad a tergo, ca 34x46 cm