Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
PER EKSTRÖM (1844-1935): Kvällslandskap, Öland, signerad P Ekström, olja på duk, ca 57x79 cm
Ram med skada, bit medföljer
870878
2021-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här