Taklampa
2021-02-04
870862
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, ca 1960-tal, 3 ljuspunkter, kopparskärmar, detalj av teak, justerbar höjd, bredd ca 60 cm
Ej funktionstestad, ärgad, repor