Golvlampa 1900-talets mitt
2021-02-04
870860
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, omkring 1900-talets mitt, 3-armad, mässing samt teakfanér, tygskärmar, total höjd (uppåtriktad skärm) ca 176 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage