Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOAN MIRO (1893-1982): Komposition, ur "Lithograph I", 1972, Mourlot 862, färglitografi, bildmått innanför passepartout ca 31x24 cm
870844
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här