efter Picasso färglitografi
2021-01-31
870839
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: Figurscen, daterad i trycket, ur Verve 29-30, 1954, färglitografi, bildmått ca 34x25 cm