Vas Open minds Ulrica Hydman Vallien
2021-02-01
870834
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vas "Open minds", Kosta Boda, 2000-tal, glas, signerad, etikettmärkt, höjd ca 24 cm