Rachit Adgamor oljemålning
2021-01-31
870799
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RACHIT ADGAMOR (1951-2017): "Strandvägen", signerad samt daterad a tergo 1999, olja på duk, ca 33x24 cm