Oljemålning
2021-01-31
870787
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RACHIT ADGAMOR (1951-2017): "Uteserveringen Engelen Restaurang Gamla stan", signerad samt daterad a tergo, olja på duk, ca 65x54 cm