Gunilla Mann
2021-01-31
870781
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNILLA MANN (född 1947): "Rörums Kyrka" signerad Gunilla Mann, numrerad 70/290, färglitografi, 58x39 cm
Ej examinerad ur ram