Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
LARS MATSON (1933-1994): Motiv våtmark, signerad samt daterad 75, olja på pannå, ca 48x98 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
870736
2021-02-21