Johan Ossian Andersson olja på duk
2021-02-04
870734
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Segelbåt, signerad J.Ossian, olja på duk, ca 99x63 cm