Pierre Soulage litografi

Pierre Soulage litografi
Pierre Soulage litografi
Pierre Soulage litografi
Pierre Soulage litografi
Pierre Soulage litografi
Pierre Soulage litografi
Pierre Soulage litografi
Pierre Soulage litografi
Pierre Soulage litografi
Pierre Soulage litografi

Klubbat för:

88 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

PIERRE SOULAGE (född 1919): "Litographe No 39", signerad Soulage, 29/115, litografi, bladmått ca 56x75 cm

870721

2021-01-30