Figge Fredriksson oljemålning
2021-01-30
870707
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON, (1887-1951): Stockholmsvy, signerad och daterad Fredriksson -16, olja på duk, 36x24 cm