Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
THONET, karmstolar, 2 st, 1900-talets första hälft, etikettmärkt Thonet, böjträ, sits klädd i tyg, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, senare klädsel
870441
2021-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här