Skulptur
2021-02-07
870351
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, sent 1900-tal / 2000-tal, Ganesha, förgylld brons, höjd 33 cm
Framstår i gott skick