Champagnekupor 1900-talets första hälft
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ELIS BERGH, "Kronoberg", champagnekupor, 12 st, 1900-talets första hälft, höjd ca 11 cm
Kuntoraportti
3 kupor med underliggande fotnagg
870305
Päivämäärä:
2021-01-29