Skålar i silver
2021-02-03
870263
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKÅLAR (13) dosa med infattade agatstenar, fat Tiffany & Co, sterling, 4 små skedar, största mått ca 10 cm, total vikt ca 433 g
Bucklor, slitage