Ljuskrona barockstil
Avslutad
2021-02-03
870248
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, stomme i mässing, 1900-tal, barockstil, 6 ljusarmar för levande ljus samt elektriska lampor, behängd med prismor, höjd ca 45 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen