Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RYNO FRIEBERG (född 1920), olja på duk, signerad, motiv med brygga och segelbåt, 46x55 cm.
Smärre slitage.
870218
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här