Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AUGUST HAGBORG (1852-1921): Par, Dalarna, akvarell 33x24 cm, ej signerad
Intygad a tergo Göteborgs museum 1940
870209
2021-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här