CLAIRE VIEW
2021-02-03
870161
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAIRE VIEW (f. 1957): "NO", signerad samt daterad Claire View -20, olja på duk, ca 53,5x31 cm