CLAIRE VIEW
2021-02-03
870151
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAIRE VIEW (f. 1957): komposition, signerad samt daterad Claire View -19, olja på duk, ca 50x40