Byrå 1900-tal
2021-02-03
870113
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, bemålad i marinblått, höjd ca 82 cm, 101x49 cm
Bruksslitage, senare bemålning