Lådhurts 1900-tal
2021-02-03
870108
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LÅDHURTS, 1900-tal, bemålad, höjd ca 140 cm, 49x43 cm
Bruksslitage, senare bemålning