Olle Nordberg olja på pannå
2021-02-07
870102
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): olja på pannå, signerad och daterad -70, man till häst, 22x27 cm.
Smärre ytslitage.