Valto Kokko framstäld av i-Valo
2021-01-31
870032
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 200 EUR |
VALTO KOKKO, taklampa modell 7178, i-Valo, Finland 1970-tal, diameter 41 cm, höjd 73 cm
Lätt slitage, ej funktionstestad.