Matta Barbro Nilsson

Matta Barbro Nilsson
Matta Barbro Nilsson
Matta Barbro Nilsson
Matta Barbro Nilsson
Matta Barbro Nilsson
Matta Barbro Nilsson

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BARBRO NILSSON, "Blåbär", matta, Märta Måås-Fjetterström, formgivningsår 1943, gobelängteknik, signerad BN AB MMF, ca 173x101 cm

Fransar med smärre slitage

870000

2021-01-28