Bordslampa
2021-02-02
869920
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets slut, mässing samt betsat trä, textilskärm, höjd inkl skärm ca 69 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage