Silverbägare av Lars Svanberg
2021-01-27
869917
| Klubbat belopp | 200 EUR |
| Utropspris | 250 EUR |
BÄGARE,LARS SVANBERG, silver, Torneo 1774-1788, invändigt förgylld, höjd 7,5 cm, diameter 7 cm, vikt 46 g
Slitage