Salsskåp 1700-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
5 000 SEK
SALSSKÅP, fanerat i alm, 1700-talets mitt, senbarock/rokoko, invändigt med hyll- och lådinredning, understycke med fyra lådor, beslag i brons, höjd ca 213, 160x56 cm, nyckel medföljer
Fanerskador, fanerbortfall, senare beslag
869881
2021-01-29