Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSPENDYL, omkring 1900, Louis XVI-stil, marmor, detaljer i mässing, emaljerad urtavla, höjd ca 40 cm
Nyckel medföljer
Ej funktionstestad, urtavla med slitage, smärre nagg
869841
2021-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här