Broscher 18k guld
2021-02-13
869824
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BROSCHER, 2 st., 18k guld, omkring 1900-talets mitt, fantasiform med dekor av pärlor, längd ca 5 cm, vikt ca 7 g
Bruksslitage.