Astrid Sylwan färgetsning
2021-02-02
869811
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ASTRID SYLWAN (född 1970): Komposition, färgetsning, signerad, 32/35, oramat blad, bladstorlek ca 58x42,5 cm