Soffbord i sten Italien
2021-01-29
869659
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOFFBORD, slutet av 1900-talet, Italien sten, avtagbar skiva, tidningshylla av smide, höjd ca 52, 140x80 cm
Bruksslitage