Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SKULPTUR, 1800-talets andra hälft, i form av faun med vindruvsklase, brunpatinerad brons, monterad på grön stensockel, höjd inklusive sockel 38 cm
Sockel med nagg
869647
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här