Ardy Strüwer färglitografi
2021-02-06
869631
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 151/300, bladmått ca 75 x 56 cm.