Skål i silver
2021-02-01
869332
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, silver, stämplad Ole Aas´, Trondheim, höjd ca 8, diameter 16 cm, vikt ca 244 g
Slitage