Sidobord
2021-02-02
869118
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SIDOBORD, ett par, kinesisk stil, 2000-tal, skuren dekor, lackerade, höjd ca 75, 35x35 cm
Bruksslitage